• Esmar Vesi OÜ
  • Esmar Vesi OÜ
  • Esmar Vesi OÜ
  • Esmar Vesi OÜ

Teabe edastamine

Informatsiooni saamiseks koostatava topogeodeetilise uurimistöö mõõdistuspiirkonda jäävate tehnovõrkude kohta saatke e-posti aadressile  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. joonisena:

  • mõõdistusala piir koos mõne läheduses asuva kinnistu piiri ja katastriüksuse tunnusega või
  • olemasolev geodeetiline alusplaan sellisena nagu see hetkel on.

Saadetav joonis peab olema  L-EST koordinaatsüsteemis. Joonis esitada DWG-formaadis (AutoCAD 2009 või varasemas). Päringu kaaskirjas tuua välja, mille jaoks geodeetilist alusplaani koostatakse või esitada topogeodeetilise uurimistöö tellija lähteülesanne.

Enne päringu esitamist kontrollige, et mõõdistusala jääb Esmar Vesi OÜ tegevuspiirkonda. Tegevuspiirkondade asukohaga saab tutvuda siin.

Teated

Esmar Vesi OÜ
Rohuneeme tee 12, Haabneeme 74001
Viimsi vald, Harjumaa, Eesti
E-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon +372 600 6588

Esmar Vesi avariinumber 510 3338

Esmar Vesi OÜ salvestab ja töötleb järgmisi füüsiliste ja juriidiliste isikute isikuandmeid lepingust tulenevate kohustuste täitmiseks:

Eesnimi ja perekonnanimi, isikukood, ettevõte nimi (juriidilisel isikul), regitrkood (juriidilisel isikul), tarbimiskoha ja posti aadress (juhul, kui need erinevad), kontakttelefon ja e-posti aadress

Esmar Vesi OÜ kliendina on Teil õigus igal ajal tutvuda salvestatud isikuandmetega, paluda andmed parandada ja kustutada. Teie andmeid ei jagata kolmandatele osapooltele v.a. seadusest tulenevatel juhtudel.