• Esmar Vesi OÜ
  • Esmar Vesi OÜ
  • Esmar Vesi OÜ
  • Esmar Vesi OÜ

Vee- ja kanalisatsioonivarustus

 

Pakume ühisveevarustuse- ja -kanalisatsioonisüsteemiga liitumise võimalust järgmistes Tallinna linna ühisveevarustuse ja -kanalisatsiooni tegevuspiirkondades:

  • Aegna saar.

Liitumissoovi korral palun tutvuge täiendava informatsiooniga ekraani vasakus servas oleva valikmenüü "Liitumistegevus" alt avanevate juhenditega.

Täiendavate küsimuste korral palume ühendust võtta piirkonna projektijuhiga
Priit Lindma, tel +372 6000 786 või e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

 

Vastavalt AS-i Tallinna Vesi ja AS-i Esmar Ehitus vahel sõlmitud koostöölepingule (nr. nr.2-2714, 31.03.2004.a.) on AS Esmar Ehitus rajanud Tallinna linnas Pirita linnaosas vee-ettevõtluse põhitegevuspiirkonnas Kloostrimetsa ja Pärnamäe tee ümbruses (nii nimetatud „Mähe 3” piirkond – vaata kaarti) ühisveevarustuse- ja –kanalisatsioonitorustikud, mis kuuluvad AS-le Esmar Ehitus. Liitumissoovi korral või täiendava informatsiooni saamiseks pöörduge samuti Priit Lindma poole.

 

Teated

Esmar Vesi OÜ
Rohuneeme tee 12, Haabneeme 74001
Viimsi vald, Harjumaa, Eesti
E-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon +372 600 6588

Esmar Vesi avariinumber 510 3338