Nõuded digitaalselt esitatavale projektdokumentatsioonile
  • Esmar Vesi OÜ
  • Esmar Vesi OÜ
  • Esmar Vesi OÜ
  • Esmar Vesi OÜ

Nõuded digitaalselt esitatavale projektdokumentatsioonile

Seletuskiri ja muud tekstilised projekteerimise tulemusena valminud materjalid esitada PDF-väljatrükina
(minimaalne resolutsioon 300 dpi).

Projekteerimise tulemusena valminud joonised esitada nii DWG- kui ka PDF-formaadis.
DWG-formaadis esitatavad joonised peavad olema AutoCAD 2007-2009 (või varasemas) formaadis. Erineva sisuga joonised peavad olema salvestatud erinevatesse failidesse. Kõik joonise korrektseks kuvamiseks vajalikud osundatud failid peavad olema salvestatud joonise faili.

Joonised esitada ka PDF-väljatrükina - identne koopia paberile trükitavast (minimaalne resolutsioon 600 dpi). Jälgida, et PDF-trükk oleks õiges mõõtkavas, värvid õiged ning joonis oleks loetav ning üheselt mõistetav.

Kõik muud projektdokumentatsiooni koosseisu kuuluvad materjalid - projekteerimis- ja tehnilised tingimused, kooskõlastuste koopiad ja teised asjakohased materjalid - esitada PDF-formaati salvestatud koopiana (minimaalne resolutsioon 300 dpi).


Failide nimed peavad kajastama nende üldist sisu.

Teated

Esmar Vesi OÜ
Rohuneeme tee 12, Haabneeme 74001
Viimsi vald, Harjumaa, Eesti
E-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon +372 600 6588

Esmar Vesi avariinumber 510 3338

Esmar Vesi OÜ salvestab ja töötleb järgmisi füüsiliste ja juriidiliste isikute isikuandmeid lepingust tulenevate kohustuste täitmiseks:

Eesnimi ja perekonnanimi, isikukood, ettevõte nimi (juriidilisel isikul), regitrkood (juriidilisel isikul), tarbimiskoha ja posti aadress (juhul, kui need erinevad), kontakttelefon ja e-posti aadress

Esmar Vesi OÜ kliendina on Teil õigus igal ajal tutvuda salvestatud isikuandmetega, paluda andmed parandada ja kustutada. Teie andmeid ei jagata kolmandatele osapooltele v.a. seadusest tulenevatel juhtudel.